ВИДЕО: Промашување на годината – Салваторе Карузо

Салваторе Карузо со пресврт загуби од Корентан Муте со 3:6, 7:6, 6:3 во првата рунда од АТП Мастерс турнирот во Париз, но во текот на целиот вчерашен ден не се случи ништо што можеше да го надмине овој пропуст.