ВИДЕО: Промашување на годината – Салваторе Карузо

Салваторе Карузо со пресврт загуби од Корентан Муте со 3:6, 7:6, 6:3 во првата рунда од АТП Мастерс турнирот во Париз, но во текот на целиот вчерашен ден не се случи ништо што можеше да го надмине овој пропуст.

Сподели

Можеби ќе ве интересира